«Жыл Отбасы» облыстық сырттай конкурсы

Мақсаты:

Отбасы институтын нығайту,балаларды тәрбиелеуде ата-аналардың жауапкершілігін арттыру, қазақстандық отбасының жағымды имиджін насихаттау.

Міндеттері:

- отбасылық әулеттерге, жас және әлеуметтік жауапты отбасыларға қолдау көрсету;

- өңірде ұқсас іс-шараларды (конкурстар, фестивальдер, акциялар) өткізуді ынталандыру және қолдау;

- отбасы беделін арттыру.

Қазан айының 16 күні біздің мектебіміздің намысын 4 «А» сынып оқушысы Матжанова Айлин қорғап, ауданнан 1 орынға ие болды.

Байқау мереке түрінде өткізілді және келесі кезеңдерді қамтыды:

1) Визит карточкасы. 5 минут ішінде отбасыларға өздері дайындаған бейне ролик ұсынды.Қатысушыларға және қазылар алқасына бейне ролик көрсетілді, онда Матжановтар отбасы отбасының құрылу тарихы, отбасылық дәстүрлері туралы айтып берді.

2) "Отбасылық таланттарды"көрсету. Матжановтар отбасы өз әулеттерінің салт-дәстүрлерін әдемі фото-коллаж арқылы көрсетті.

Матжановтар отбасын құттықтаймыз, оларға зор денсаулық, шығармашылық табыс, отбасылық амандық тілейміз!